Затискач Plus Классика

Зажим Plus Классика Зеленый

Характеристика модели зажима Plus: цвет - зеленый; телячья кожа; размер ширина - 11,5 см, высота 8,5 см; 3 отделения для пластиков..

480грн.

Зажим Plus Классика Карри

Характеристика модели зажима Plus: цвет - карри; телячья кожа; размер ширина - 11,5 см, высота 8,5 см; 3 отделения для пластиковых..

480грн.

Зажим Plus Классика Кирпич

Характеристика модели зажима Plus: цвет - кирпич; телячья кожа; размер ширина - 11,5 см, высота 8,5 см; 3 отделения для пластиковы..

480грн.

Зажим Plus Классика Красный

Характеристика модели зажима Plus: цвет - красный; телячья кожа; размер ширина - 11,5 см, высота 8,5 см; 3 отделения для пластиков..

480грн.

Зажим Plus Классика Оливка

Характеристика модели зажима Plus: цвет - оливка; телячья кожа; размер ширина - 11,5 см, высота 8,5 см; 3 отделения для пластиковы..

480грн.

Зажим Plus Классика Синий

Характеристика модели зажима Plus: цвет - темно-синий; телячья кожа; размер ширина - 11,5 см, высота 8,5 см; 3 отделения для пласт..

480грн.

Зажим Plus Классика Турецкий кофе

Характеристика модели зажима Plus: цвет - турецкий кофе; телячья кожа; размер ширина - 11,5 см, высота 8,5 см; 3 отделения для пла..

480грн.

Зажим Plus Классика Черный

Характеристика модели зажима Plus: цвет - черный; телячья кожа; размер ширина - 11,5 см, высота 8,5 см; 3 отделения для пластиковы..

480грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Затискачі чоловічі шкіряні. Чоловічі затискачі грошей зі шкіри.

Затискачі для грошей використовується переважно для зберігання купюр, в деяких моделях є можливість зберігати банківські карти і дрібні монети - традиційно це чоловічий аксесуар. Чоловікові не потрібно носити з собою тонни косметики і непотрібних пристосувань, від гаманця йому необхідно лише виконання свого головного завдання - збереження грошових купюр. Саме тому грошові затискачі так популярні серед сильної статі. При досить маленькому розмірі затиск дуже місткий і з легкістю виконують свою основну функцію. В цей предмет немає нічого зайвого, класичний затиск зроблений лише з трьох складових: шкіряна обкладинка у вигляді книжки, магніт або кнопка і металевий затиск до якого кріпляться гроші. Замовити якісний затиск можна у нас на сайті Werewolf.org.ua або в місцях роздрібної торгівлі на території України (інформація про місцезнаходження магазинів вказана на сторінці Доставка і оплата). Майстерня Werewolf так само займеться дизайном шкіряних виробів. При необхідності ми завдамо необхідний візерунок лазером, на об'єкті придбання Вами товар.