Сумки

Виберіть підкатегорію

Сумка Alex Карри

Характеристика модели сумки Alex:цвет - карри;телячья кожа;размер: ширина - 22 см, высота 28 см;1 отделение на регулируемой пряжке 14*16*5 см ;1 отдел..

3500грн.

Сумка Alex Черный

Характеристика модели сумки Alex:цвет - черный;телячья кожа;размер: ширина - 22 см, высота 28 см;1 отделение на регулируемой пряжке 14*16*5 см ;1 отде..

3500грн.

Сумка Livas Кирпич

Характеристики:Отличительной чертой данной модели является изображение волка на передней части сумки.Коричневая сумка в женском гардеробе. Куда и с че..

2700грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Купити шкіряну сумку Україна.

Найнеобхіднішим аксесуаром сучасних модниць безсумнівно вважається стильна сумочка. Сумка доповнює і підкреслює стиль дівчат і хлопців, а так само має широкі функціональні властивості. Завдяки даному предмету можна без особливих турбот носити з собою масу маленьких (ключі, телефон, паспорт, права) і досить габаритних (ноутбук, планшет, папка з документами і т. Д.) Предметів. В історії перші звичні для нас сумки з'явилися приблизно в кінці 18, початку 19 століття у Франції. До цього часу люди обходилися кишенями і мішечками віддалено нагадують сумки.

При покупці стильною сумки важливо звертати увагу не тільки на її зовнішні дані, але і на якість виробу. Безсумнівно отруйно-яскраві і дешеві моделі відразу кидаються в очі і з'являється непереборне бажання купити таку річ, але варто все таки задуматися - чи довго ця сумочка Вам прослужить, і не має сенс купити трохи дорожче, але якісну сумку. Якщо Ви перебуваєте в пошуках якісного продукту, пропонуємо придивитися до шкіряним сумкам Werewolf. Майстерня Werewolf вже довгий час займається виготовленням виробів зі шкіри та купити шкіряну сумку у нас буде самим розумним рішенням, адже ми пропонуємо:

- висока якість нашої продукції;

- швидку доставку на території України;

- знижки і бонуси нашим постійним покупцям;

- оригінальний дизайн від наших майстрів.

Купити шкіряну сумку в Україні так само можна і в точках оффлайн торгівлі в Дніпрі, Харкові та Києві. Адреси наших магазинів вказані в контактах сайту.