Барсетка Nemo

Барсетка Nemo Каррі

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - каррі;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімна руч..

860грн.

Барсетка Nemo Коричневий

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - коричневий;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімн..

860грн.

Барсетка Nemo Червоний

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - червоний;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімна ..

860грн.

Барсетка Nemo Чорний

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - чорний;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімна ру..

860грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Барсетки з натуральної шкіри з унікальним дизайном і відділенням пластикових карт. Барсетка Nemo підходить як чоловікам, так і жінкам. Купуючи барсетку Nemo у нас в магазині ви отримуєте:

 - Висока якість продукту, всі наші вироби виготовлені з натуральної шкіри і самої якісної фурнітури.

 - Низьку ціну. Майстерня Werewolf реалізує свої вироби за мінімальною ціною, нижче ніж у інших виробників.

 - Оригінальний дизайн. Наші товари не схожі на інші і проектуються виключно в нашій майстерні.

 - картки знижок для постійних покупців. Ми цінуємо наших постійних клієнтів, тому приготували систему знижок і бонусів для кожного хто зробить покупку від однієї одиниці товару.

Чим барсетки зі шкіри краще звичайних?

- Чого в наш час вимагає покупець?

- Купити якісний продукт який прослужить довгий час і залишить свій чудовий зовнішній вигляд.

 Нікому не хочеться віддавати свої гроші отримуючи при цьому ширвжиток. З цієї причини варто приділяти більше уваги матеріалу з якого зроблена барсетка. Барсетки з шкіряних замінників виглядають досить добре, коли лежать на прилавку магазина, але після декількох місяців експлуатації втрачають свої зовнішні дані, а ще через короткий час відправляються стають сміттям і відправляються в урну. Відмінністю шкіряних продуктом є висока якість і довговічність. Такий виріб прослужить не один рік і збереже свої зовнішні дані.

Ціни на вироби зі шкіри не сильно відрізняються від цінників на кож.заменітелі і найчастіше в два-три рази вище, при цьому стійкість таких речей в десятки разів більше.