Барсетки

Виберіть підкатегорію

Барсетка Nemo Каррі

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - каррі;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімна руч..

860грн.

Барсетка Nemo Коричневий

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - коричневий;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімн..

860грн.

Барсетка Nemo Червоний

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - червоний;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімна ..

860грн.

Барсетка Nemo Чорний

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - чорний;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімна ру..

860грн.

Барсетка Orion Кішки Червоний

Характеристики моделі барсетки Orion:колір шкіри - червоний;8 відділень для візитних і пластикових карт;1 велика кишеня на змійці для монет та інших д..

1560грн.

Барсетка Orion Класика Синій

Характеристики моделі Orion:колір шкіри - синій;8 відділень для банківських і знижкових карт;1 об'ємний кишеню на змійці для монет та іншої дрібниці;3..

1560грн.

Барсетка Orion Класика Турецька кава

Характеристики моделі Orion:колір шкіри - турецька кава;8 відділень для банківських і знижкових карт;1 об'ємний кишеню на змійці для монет та іншої др..

1560грн.

Барсетка Orion Класика Чорний

Характеристики моделі барсетки Orion:колір шкіри - чорний;8 відділень для банківських і знижкових карт;1 об'ємний кишеню на змійці для монет та іншої ..

1560грн.

Барсетка Orion Совята Червоний

Характеристики моделі барсетки Orion:колір шкіри - червоний;8 відділень для візитних і пластикових карт;1 велика кишеня на змійці для монет та інших д..

1560грн.

Барсетка Orion Шестерінки Чорний

Характеристики моделі барсетки Orion:колір шкіри - чорний;8 відділень для банківських і знижкових карт;1 об'ємний кишеню на змійці для монет та іншої ..

1560грн.

Барсетка Valientie Бордо

Характеристики моделі барсетки Valientie:колір шкіри - Бордо;2 невеликих кишені для паперів, телефону, грошей і так далі;1 об'ємний кишеню розміром 18..

1000грн.

Барсетка Valientie Коричневий

Характеристики моделі барсетки Valientie:колір шкіри - коричневий;2 невеликих кишені для паперів, телефону, грошей і так далі;1 об'ємний кишеню розмір..

1000грн.

Барсетка Valientie Червоний

Характеристики моделі барсетки Valientie:колір шкіри - червоний;2 невеликих кишені для паперів, телефону, грошей і так далі;1 об'ємний кишеню розміром..

1000грн.

Барсетка XL Коричневий

Характеристика моделі Барсетки XL:колір - коричневий;теляча шкіра;розмір ширина - 20 см, висота 11 см, товщина 3 см;13 відділень для пластикових карт;..

1590грн.

Барсетка XL Синій

Характеристика моделі Барсетки XL:колір - синій;теляча шкіра;розмір ширина - 20 см, висота 11 см, товщина 3 см;13 відділень для пластикових карт;1 вел..

1590грн.

Показано з 1 по 15 із 18 (2 сторінок)

Барсетки з натуральної шкіри Werewolf

Барсетка - необхідний аксесуар як для чоловіків так і для жінок. Їх часто називають "маленькими сумочками", причиною такої назви є функціональне та зовнішню схожість з сумками. Звичайно, папку з документами в барсетку не покладеш, але з легкістю можна помістити всі необхідні дрібні речі (телефон, гаманець, паспорт та інше), що вимагаються в повсякденному житті. У багатьох моделях вже передбачені відділи для карток, купюр і мобільного телефону, за рахунок цього Вам не доведеться витрачати час на пошуки потрібної речі серед інших речей. Носити шкіряні барсетки через плече або на короткій ручці - вирішувати тільки Вам, наше завдання - втілити Ваше бажання в реальність і зробити це максимально красиво і якісно. Тепер жінки можуть відмовитися від громіздких дамських сумок, адже набагато зручніше взяти з собою її мініатюрну альтернативу. Так як бажаючих купити шкіряну барсетку серед чоловіків стає все більше, модельний ряд чоловічих барсеток з натуральної шкіри так само поповнюється. Werewolf йде в ногу з часом і не відстає від сучасних модних тенденції, дизайнери нашої майстерні щодня розробляють нові моделі аксесуарів, які безсумнівно сподобаються Вам і Вашим близьким. Відмінною рисою наших виробів є висока якість, яке так складно знайти на прилавках магазинів і в бутиках.