О нас

Майстерня Werewolf є виробником виробів зі шкіри та працює на території України вже більше 5 років. Ми не боїмося говорити "Зроблено в Україні" так як впевнені в тому, що виробляємо якісну продукцію ручної роботи виключно з натуральної телячої шкіри. Майстерня Werewolf знаходиться в м.Харкові. Оскільки ми використовуємо для доставки послуги "Нової пошти", Ви можете замовити товар в будь-яку точку України (Одеса, Львів, Полтава, Запоріжжя та інші міста і населені пункти).

Ми виготовимо для Вас такі вироби як: гаманці, портмоне, сумки, барсетки, браслети, ключниці, візитниці, обкладинки на паспорт, блокноти та багато іншого.

Werewolf займається не тільки виготовленням товару наданому на сайті, але і ексклюзивного (зі своїм тисненням і / або гравіруванням) і порадувати себе або своїх близьких приємними текстами, малюнками або ініціалами. Ми ніколи не стоїмо на місці, розробляючи нові, сучасні та зручні моделі всього, що тільки можна придумати зі шкіри. Так що з радістю постараємося втілити в реальність Ваші бажання зробити щось незвичайне і неповторне.