Гаманці

Виберіть підкатегорію

Гаманець Bolas Monster Червоний

Модель шкіряного гаманця Monster має ексклюзивний зовнішній вигляд і не має аналогів.    колір червоний;    ма..

820грн.

Гаманець Bolas Метелики Оливка

Модель гаманця із зображенням Метелики, більш популярна серед дівчат.Характеристика моделі гаманця Bolas:      колір - оливка..

750грн.

Гаманець Bolas Черепаха Каррі

Дана модель гаманця популярна як серед чоловіків так і серед жінок.Характеристика моделі гаманця Bolas:     колір - каррі; &n..

750грн.

Гаманець Етно Класика Каррі

Картка товару: колір гаманця - Каррі, внутрішня частина - Чорний; матеріал - теляча шкіра; розмір: ширина - 11 см, висота 19,5 см; 2 велики..

800грн.

Кошелек Bolas 3D Волк Бордо

Характеристика модели кошелька Bolas:цвет кошелька - Бордо;материал - телячья кожа;размер: ширина - 10 см, высота 19,5 см;2 больших карманов в которые..

750грн.

Кошелек Bolas 3D Волк Зеленый

Характеристика модели кошелька Bolas:цвет кошелька - зеленый;материал - телячья кожа;размер: ширина - 10 см, высота 19,5 см;2 больших карманов в котор..

750грн.

Кошелек Bolas 3D Волк Карри

Кошелек из кожиХарактеристика модели кошелька Bolas: цвет - карри; телячья кожа; размер ширина - 10 см, высота 19,5 см; 2 больших ..

750грн.

Кошелек Bolas 3D Волк Кирпич

Данная модель кошелька популярна больше среди мужчин. Характеристика модели кошелька Bolas:цвет - кирпич;телячья кожа;размер ширина - 10 см, высота 19..

750грн.

Кошелек Bolas 3D Волк Красный

Кошелек женский натуральная кожа красныйДанная модель кошелька популярна больше среди женщин. Характеристика модели кошелька Bolas:цвет - красный;теля..

750грн.

Кошелек Bolas 3D Волк Оливка

Кошельки из натуральной кожиХарактеристика модели кошелька Bolas: цвет - оливка; телячья кожа; размер ширина - 10 см, высота 19,5 см;&n..

750грн.

Кошелек Bolas 3D Волк Синий

Купить мужской кошелек из кожиДанная модель кошелька популярна больше среди мужчин.Характеристика модели кошелька Bolas:цвет - турецкий кофе;телячья к..

750грн.

Кошелек Bolas 3D Волк Турецкий кофе

Характеристика модели кошелька Bolas:цвет кошелька - Турецкий кофе;материал - телячья кожа;размер: ширина - 10 см, высота 19,5 см;2 больших карманов в..

750грн.

Кошелек Bolas Monster Зеленый

Модель кожаного кошелька Monster имеет эксклюзивный внешний вид и не имеет аналогов. цвет - Зеленый;материал - телячья кожа;размер: ширина - 10 см, вы..

820грн.

Кошелек Bolas Бабочки Бордо

Характеристика модели кошелька Bolas: цвет - Бордо; телячья кожа; размер ширина - 10 см, высота 19,5 см; 2 больших карманов в кото..

750грн.

Кошелек Bolas Бабочки Зеленый

Характеристика модели кошелька Bolas: цвет - Зеленый; телячья кожа; размер ширина - 10 см, высота 19,5 см; 2 больших карманов в ко..

750грн.

Показано з 1 по 15 із 214 (15 сторінок)

Купити гаманець. Або як вибрати хороший аксесуар.

Перше на що ми звертаємо увагу при купівлі будь-якого предмета - це матеріал з якого він виготовлений. Для виготовлення гаманців виробники використовують різні матеріали - це може бути тканина, шовк, безліч різновидів шкіряних замінників і натуральна шкіра. Найякіснішим і не менш доступним матеріалом як і раніше є шкіра. Саме така продукція представлена в інтернет магазині Werewolf, про неї і поговоримо.

Справжній шкіряний гаманець

 При покупці шкіряного товару - будьте уважні, існує велика ймовірність стати жертвою підробки і придбати товар низької якості. Що б визначити натуральне походження гаманця - спробуйте його на дотик, шкіряна приналежність буде теплою, а матеріали штучного походження - холодні. Є дуже поширена думка що шкіра, на відміну від синтетичних замінників не горить, а обвуглюється, але на жаль, технології не стоять на місці і якісні замінники мають такі ж властивості, отже - даний спосіб перевірки не варто вважати надійним.


Підробка шкіряних виробів, шукаємо відмінності

 Уважно придивіться до предмету, побачили на ньому рубці? Забракували? Не поспішайте з висновками! Справжній гаманець зі шкіри просто зобов'язаний мати такі дефекти. Не секрет, що тварин не тримають в м'якій ліжечку, порізи і рубці - найважливіший доказ що корову виростили на заводі. Але і тут не без нюансів. Виробники липової шкіри навмисно завдають травми своєї продукції. Відмінною рисою фальшивки є дублюються рани, дуже схожі на візерунок. У справжньої шкіри порізи хаотичні і завжди різні.


Синтетичні гаманці - дешева заміна якісного продукту

Синтетичні замінники не буде вбирати вологу. Перш ніж купити гаманець, знайдіть не оброблені частина і перевірте, вбереться чи рідина.
Радимо також акцентувати увагу на фурнітуру Вашої покупки. Металеві та пластикові змійки повинні бути високої якості, тоді гаманець прослужить набагато довше.
Хороший продукт не повинен триматися на клею, прошитий гаманець матиме більший запас міцності і прослужить Вам довгі роки.

 На перший погляд гаманці з шкіряних замінників здаються більш дешевим вибором, але такий гаманець не прослужить довго і через короткий час Вам доведеться провести заміну. Купити гаманець зі шкіри буде мудрішим і практичним рішенням.

Шкіряні гаманці в інтернет магазині

 В інтернет-магазині Werewolf-Україна можна недорого купити якісний гаманець. Завдяки широкому асортименту чоловічих і жіночих гаманців, кожен відвідувач нашого сайту знайде саме те, що йому необхідно.

Пропонуємо Вам так само ознайомиться зі статтею яка посприяє у виборі даного аксесуара
- на що звертати увагу при виборі гаманця