Виготовлення затиску для грошей

Сучасна людина при здійсненні покупки намагається максимально більше дізнатися про придбаної продукції. Саме з цієї причини майстерня Werewolf ділиться секретами і поетапно розповість як виробляють затискачі для грошей. Всі дії описані нижче можна повторити і в домашніх умовах, але без наявності спеціального обладнання вийде трохи інший результат.
Отже, приступимо ...


Для виготовлення затиску нам знадобляться: швейна машинка, ножиці, тимчасовий клей для шкіри, пензлик, гачок, звичайна запальничка і підготовлені заготовки шкіри які Ви бачите на зображенні
На одній з відрізаних заготовок ми ставимо тиснення, використовуючи для цього прес і кліше, з необхідним зображенням (в даному випадку це логотип нашої компанії). Відбиваємо або відрізаємо зайву частину шкіри з заготівлі, затемнюємо краю нашого вироби і покриваємо воском для додання блиску.
Тепер можна приступити безпосередньо до збірки нашого затиску.
  За допомогою пензлика і клею ми з'єднуємо по контуру відділення для пластикових карт і верхню частину монетниці зі зворотного боку. На монетниці приклеюємо "вушка" зі свинячої шкіри, вони досить міцні, але набагато тонше шкіри теляти і ідеально підійдуть для кріплення нашого відділення.
Прошиваємо наші заготовки (крім нижньої частини відділення для дрібниці) за допомогою швейної машинки, ставимо закріпку на кінцях нитки що б шви не розходилися
Дістаємо нитки таким чином, щоб місця де Ви будете прибирати нитка знаходилося між шарами шкіри. Відрізаємо і припікати зайві кінці нитки.
Наступним кроком буде установка нижньої частини відділення для дрібниці. На тимчасовий клей садимо краю "вушок" до самого затиску і прошиває їх, дістаємо і підпалюємо непотрібну нитку.
 Далі слід підготовка місця для усадки металевого затиску. Наносимо клей на невеликій відстані від центру нашого вироби, складаємо вдвічі і прошиває в тому ж місці. В результаті у нас повинно вийти отвір в якому пізніше буде знаходитися металевий тримач купюр.
Наш шкіряний затиск для грошей майже готовий, залишилося тільки поставити на нього якісну фурнітуру. Робимо отвір в шкіряному затиску за допомогою пробійника в місці де будуть стояти кнопки. Нам знадобляться 2 кнопки для установки на монетниці і основного відділу, а так само металевий затиск за допомогою якого будуть триматися гроші.
На останньому і завершальному етапі ставимо металевий затиск на відведений йому місце, встановлюємо кнопки, рівняємо і при необхідності фарбуємо краю затиску для грошей. Тепер наша робота закінчена і можна подивитися результат.
У майстерні Werewolf Ви можете купити затискачі різних кольорів, поставити необхідну тиснення або зробити іменну гравірування.

Related Products

Зажим Plus Классика Карри

Зажим Plus Классика Карри

Характеристика модели зажима Plus: цвет - карри; телячья кожа; размер ширина - 11,5 см, высота 8,5 см; 3 отделения для пластиковых..

480грн.

Зажим Plus Классика Кирпич

Зажим Plus Классика Кирпич

Характеристика модели зажима Plus: цвет - кирпич; телячья кожа; размер ширина - 11,5 см, высота 8,5 см; 3 отделения для пластиковы..

480грн.