Барсетки

Виберіть підкатегорію

Барсетка Nemo Каррі

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - каррі;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімна руч..

860грн.

Барсетка Nemo Коричневий

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - коричневий;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімн..

860грн.

Барсетка Nemo Червоний

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - червоний;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімна ..

860грн.

Барсетка Nemo Чорний

Характеристики моделі барсетки Nemo:- колір шкіри - чорний;- 3 відділення для пластикових карт;- 2 маленьких кишені;- 2 великих відділення;- знімна ру..

860грн.

Барсетка Orion Класика Синій

Характеристики моделі Orion:    колір шкіри - синій;    8 відділень для банківських і знижкових карт; &nb..

1560грн.

Барсетка Orion Классика Турецкий кофе

Характеристики модели Orion:цвет кожи - турецкий кофе;8 отделений для банковских и скидочных карт;1 объемный карман на змейке для монет и другой мелоч..

1560грн.

Барсетка Orion Классика Черный

Характеристики модели барсетки Orion:цвет кожи - черный;8 отделений для банковских и скидочных карт;1 объемный карман на змейке для монет и другой мел..

1560грн.

Барсетка Orion Кошки Красный

Характеристики модели барсетки Orion:цвет кожи - красный;8 отделений для визитных и пластиковых карт;1 большой карман на змейке для монет и прочей мел..

1560грн.

Барсетка Orion Совята Красный

Характеристики модели барсетки Orion:цвет кожи - красный;8 отделений для визитных и пластиковых карт;1 большой карман на змейке для монет и прочей мел..

1560грн.

Барсетка Orion Шестеренки Черный

Характеристики модели барсетки Orion:цвет кожи - черный;8 отделений для банковских и скидочных карт;1 объемный карман на змейке для монет и другой мел..

1560грн.

Барсетка Valientie Бордо

Характеристики модели барсетки Valientie:цвет кожи - Бордо;2 небольших кармана для бумаг, телефона, денег и прочего;1 объемный карман размером 18*3*10..

970грн.

Барсетка Valientie Кирпич

Характеристики модели барсетки Valientie:цвет кожи - кирпич;2 небольших кармана для бумаг, телефона, денег и прочего;1 объемный карман размером 18*3*1..

970грн.

Барсетка Valientie Красный

Характеристики модели барсетки Valientie:цвет кожи - красный;2 небольших кармана для бумаг, телефона, денег и прочего;1 объемный карман размером 18*3*..

970грн.

Барсетка XL Кирпич

Характеристика модели  Барсетки XL: цвет - кирпич; телячья кожа; размер ширина - 20 см, высота 11 см, толщина 3 см; 13 отделе..

1550грн.

Барсетка XL Красный

Характеристика модели  Барсетки XL: цвет - красный; телячья кожа; размер ширина - 20 см, высота 11 см, толщина 3 см; 13 отдел..

1550грн.

Показано з 1 по 15 із 18 (2 сторінок)

Барсетки з натуральної шкіри Werewolf

Барсетка - необхідний аксесуар як для чоловіків так і для жінок. Їх часто називають "маленькими сумочками", причиною такої назви є функціональне та зовнішню схожість з сумками. Звичайно, папку з документами в барсетку не покладеш, але з легкістю можна помістити всі необхідні дрібні речі (телефон, гаманець, паспорт та інше), що вимагаються в повсякденному житті. У багатьох моделях вже передбачені відділи для карток, купюр і мобільного телефону, за рахунок цього Вам не доведеться витрачати час на пошуки потрібної речі серед інших речей. Носити шкіряні барсетки через плече або на короткій ручці - вирішувати тільки Вам, наше завдання - втілити Ваше бажання в реальність і зробити це максимально красиво і якісно. Тепер жінки можуть відмовитися від громіздких дамських сумок, адже набагато зручніше взяти з собою її мініатюрну альтернативу. Так як бажаючих купити шкіряну барсетку серед чоловіків стає все більше, модельний ряд чоловічих барсеток з натуральної шкіри так само поповнюється. Werewolf йде в ногу з часом і не відстає від сучасних модних тенденції, дизайнери нашої майстерні щодня розробляють нові моделі аксесуарів, які безсумнівно сподобаються Вам і Вашим близьким. Відмінною рисою наших виробів є висока якість, яке так складно знайти на прилавках магазинів і в бутиках.