Як чистити шкіряні сумки?

Хіба ви ніколи не бруднили свою улюблену сумочку і не задавалися питанням, як її очистити? Не хвилюйтеся, ви не самотні в цьому, у нас теж така ситуація! - Звичайно, легше запобігти забрудненню шкіри, ніж її чистити, але не хвилюйтеся! Майстерня Werewolf піклується про своїх клієнтів і розповість як зробити так, що б Ваша сумочка залишалася в хорошому стані тривалий час. Подаємо кілька порад, які збережуть життя вашої улюбленої сумки.
Перший етапСпустошите і покладіть сумку догори дном, що дозволить позбутися від дрібного сміття, який затесався в підкладці. Якщо це не допомагає, використовуйте пилосос на низькій швидкості. Крім того, якщо матеріал досить слизький, ви можете протерти середину своєї сумки вологим носовою хусткою або м'якою губкою. Якщо всередині сумки утворилися жирні плями, можете використовувати для їх видалення засіб для миття посуду. Однією маленької краплі такого засобу цілком вистачить, щоб очистити внутрішню підкладку. Миючий засіб розчиніть у воді і лише потім мильною водою очистіть тканину.

Другий етапЯкщо поверхню шкіряної сумки забруднилася, можна очищати її мильним розчином. Для того, щоб очистити поверхню улюбленої речі, підготуйте відрізок м'якої тканини і очищену воду. Просто потріть поверхню сумки вологою тканиною. Не забувайте робити це обережно, щоб не пошкодити шкіру. Потім, використовуючи другий шматок сухої тканини, витріть її насухо. Після виконання цих дій, почекайте трохи, дайте їй добре висохнути і приступайте до третього етапу.

Третій етапТурбота про нашу улюблену сумочці може проявлятися в просочуванні її поверхні спеціальними засобами. Ми можемо застосовувати звичайний зволожуючий дитячий крем або використовувати безбарвний крем для взуття, завдяки якому наша сумка придбає доглянутий вигляд і стане злегка блискучою. Однак найкращим варіантом стане використання простого кошти для догляду за шкірою, яке допоможе боротися з небажаними тріщинами і її помутнінням.